AnadoluKO Online Oyun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnadoluKO Online Oyun

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

SoNOsMaNLi Clan I kurulmustur butun userleri bekleriz

2 posters
YazarMesaj
piyade

SoNOsMaNLi Clan I kurulmustur butun userleri bekleriz Empty
MesajKonu: SoNOsMaNLi Clan I kurulmustur butun userleri bekleriz   SoNOsMaNLi Clan I kurulmustur butun userleri bekleriz EmptySalı Eyl. 23, 2008 7:40 pm

Kısacası Herkez ibekleriz
piyade

MesajKonu: Geri: SoNOsMaNLi Clan I kurulmustur butun userleri bekleriz   SoNOsMaNLi Clan I kurulmustur butun userleri bekleriz EmptySalı Eyl. 23, 2008 7:43 pm

ama unuttugum tek sey var clan ı g3 yaptım kollugu yaktım. Ve bazıları satıcılık yaptıgı icin clan ı bozdum Herkez e basarılar kendi char ımı banlattırdım A.e.o PiYaDe
asla unutmayn satıcılık hayatın boyunca yaptıgın en kotu yalan olur ve karsn daki kişiyi mutlaka kırarsınız
piyade

MesajKonu: Geri: SoNOsMaNLi Clan I kurulmustur butun userleri bekleriz   SoNOsMaNLi Clan I kurulmustur butun userleri bekleriz EmptySalı Eyl. 23, 2008 7:43 pm

oyunuda bıraktım
efsanenn

MesajKonu: Geri: SoNOsMaNLi Clan I kurulmustur butun userleri bekleriz   SoNOsMaNLi Clan I kurulmustur butun userleri bekleriz EmptyCuma Ara. 19, 2008 3:57 am

ya oyuna başka knayt uzer,inden girecem ama pecmı nelazım birşeyler yazlılıyor ne yazlıyor bilen var mı??????????

SoNOsMaNLi Clan I kurulmustur butun userleri bekleriz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KinqReBeL Clan I KurulMusTur
» KuvveTMira CLANI KURULMUSTUR..!