AnadoluKO Online Oyun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnadoluKO Online Oyun

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sabah serveri :S

2 posters
YazarMesaj
FuRiouSWolF

sabah serveri :S Empty
MesajKonu: sabah serveri :S   sabah serveri :S EmptyCuma Ağus. 29, 2008 3:57 am

neden sabah erken saatlerde oyun kapali oluyor Sad

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EmeqE SaYq1!!!!!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: sabah serveri :S   sabah serveri :S EmptyÇarş. Eyl. 03, 2008 5:00 am

Merhaaba ben samet arkadasım bak sımdı neden sabahları yok yok dıorsun bız server kıralamadık evden yapıoruz her seyımızı yanı su oluo kı ben sabahları erken kalkamıorum kı artık kalkıom tatıl bıtı oyuzden sabahları server olmuo he gecen gun ıkı gun kesıntı oldu ınternetle ıglılıydı yanı tt netle ona sove bılırsınız
su laga gelınce arkadaslar yanı bız kendı ımkanlarımızla bu oyunu yaptık kımseden bır para talep etmıoruz dedıkkı benım evımde sınırsız net var ıyı dedık bı oyun yapalım yanı olaybu eger ben baglantımı yukseltırsem okadar para veremm yanı beyler bızımde yuva kurma gıbı bır derdımız var yanı dımı tske ederım herkese ıyı gunler
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: sabah serveri :S   sabah serveri :S EmptyC.tesi Eyl. 06, 2008 4:49 pm

doğru kankam anlamışlardır umarım
http://anadoluko.heavenforum.com

sabah serveri :S
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sabah uyandiginda midesinde bir yanma hissetti