AnadoluKO Online Oyun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnadoluKO Online Oyun

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

NaturalBornKılla clanı ve clan baskanı..ADMIN BUNA BAKK!

2 posters
YazarMesaj
Metojen_TR

Metojen_TR

NaturalBornKılla clanı ve clan baskanı..ADMIN BUNA BAKK! Empty
MesajKonu: NaturalBornKılla clanı ve clan baskanı..ADMIN BUNA BAKK!   NaturalBornKılla clanı ve clan baskanı..ADMIN BUNA BAKK! EmptyC.tesi Eyl. 27, 2008 1:11 pm

Arkadaşlar geçen gün cz deyiz clanca Brathe(clan baskanı naturalbornkılla-mage)arkadasları dolasıyor neyse partyce girdik bunlara Brathe bana 2200 vuruyor ben de asasım 72staff skılı ıle 2100 2200 2000 vruyor SS çekemedım Cafedeydım.şimdi bu adam edit mi değilmi !!!!!
Bir sorun daha var cz bowl da takılıyorum TheBarbarow u gördüm yanımda 2warrıor ark vardı girelım dedık yanında goremedıgımız prıest bızı siliyor barbarow a dalınca heal yapıyor Kendısının ustu tıklanmıyo ve görünmez Pekı bu konu hakkındada bızı bılgılendırın Çok sinir oldum...Oyunda adalet sağlanması lazım aynı cafeden oynuyorsunuz die milleti ezik yerınemı koyuyorsunuz... Admin inşallah bu konu ile ilgilenir....
kinq

kinq

NaturalBornKılla clanı ve clan baskanı..ADMIN BUNA BAKK! Empty
MesajKonu: Geri: NaturalBornKılla clanı ve clan baskanı..ADMIN BUNA BAKK!   NaturalBornKılla clanı ve clan baskanı..ADMIN BUNA BAKK! EmptyÇarş. Kas. 26, 2008 6:14 am

yha bende bazı human warrıorlar buff sc sılıp basıo veya seri pot basıor neyse çok gıcık oluor tam öldürecem kaçıp 2 dkda canını flleyıp qelıp alıor benı :S:S:S:S
çözüm lütfen!!!!

NaturalBornKılla clanı ve clan baskanı..ADMIN BUNA BAKK!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-