AnadoluKO Online Oyun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnadoluKO Online Oyun

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

gmliğe aday olmak istiyorum

5 posters
YazarMesaj
furkan1994956

gmliğe aday olmak istiyorum Empty
MesajKonu: gmliğe aday olmak istiyorum   gmliğe aday olmak istiyorum EmptyPaz Ağus. 10, 2008 10:56 am

ADI-SOYADI:Furkan EKEN 30 nisan 1994 de doğdum lise ye geçtim Very Happy bütün gm lik kodlarını bilirim gm charım vardı risenkoda ama yiğenimin char dı ben kullanıodm çok da güzel gm dim ama server kapandı Sizde uygun görürseniz aday olmak isterim SAYGILARIMLA.....
FLyincaK

FLyincaK

MesajKonu: Geri: gmliğe aday olmak istiyorum   gmliğe aday olmak istiyorum EmptyÇarş. Ağus. 13, 2008 7:56 am

PFF 14 YASINDAMISIN DAHA COCUGSUN
kinghero

MesajKonu: Geri: gmliğe aday olmak istiyorum   gmliğe aday olmak istiyorum EmptyC.tesi Eyl. 20, 2008 11:49 am

ben Gm_KingHero tAyfn Abi arıorm Ama Ulasamıorm İlginenirsenız Yenıkten Gm olmak İStıorm ;Serverdekı En Cok Online Olan Gm benım Fll Kodları bılıorm Sorun Yasanmaz Saglıcakla KAlın .. Nıck : Gm_KingHero
Lionel_Messi_

MesajKonu: Geri: gmliğe aday olmak istiyorum   gmliğe aday olmak istiyorum EmptyPaz Kas. 16, 2008 11:01 am

GM olup napıcan yaa....Zaten 2 Kisi var serverin A.q yo... Bırakın Bu işi Yaa...
kinq

kinq

MesajKonu: Geri: gmliğe aday olmak istiyorum   gmliğe aday olmak istiyorum EmptyCuma Kas. 28, 2008 8:42 pm

14 yasında olan gm olamaz die bir kural bilmiyorum ben
çoq biliosan sende ol gm:S affraid affraid

gmliğe aday olmak istiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-