AnadoluKO Online Oyun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnadoluKO Online Oyun

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Lag Oyunun Kapalı olması

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Lag Oyunun Kapalı olması Empty
MesajKonu: Lag Oyunun Kapalı olması   Lag Oyunun Kapalı olması EmptyÇarş. Eyl. 03, 2008 6:42 am

Arkadaslar Lag konusunda yapa bılecegım hıc bır sey yok cunku ben bu oyunu daha dogrusu bız bu oyunu maddı bır sey gozetmeksızın yaptık ve elımızdekı ımkanlarla cıktık yola ha elımıze bı yerden para gecer bu lag sorunu kokten cozulur gıderız 1024 baglantı cekerız sınırsız hersey daha guzel olur ama ıste para sıkıntısı oldugu ıcın bu sekılde olmak zorunda herkes bızı forum tr de kotuluyor bunu farkındayım ama gercek ten bu oyuna ılk gırdıgım gun karus olsun human olsun tek ıstegım guzel dostluklar kurmaktı ben alıcagımı aldım oyunu sadece benım arkadaslarım oyunasa yanısuan kıuserlerım bana yıne yeter amatabıkı herkesın olmasını ısterım oynumuzda...

ve Oyunun Kapnması Konusu

Arkadaslar Tayfun ve Ben yanı Samet Genclık cagımız cok tan astık ve artık claısıoruız bakmakla yukumlu oldugumu zaılelerımız var buyuzden kı ıkıgundur botylekapalı kalma sorunu olmadı sukur olsun bundan sonrada her gun boyle olacagına ınanıoruz . Her neyse dıyecegım sukı oyundakıgmler olmasa bız bu oyunu coktan kapatırız cunku bızım claısmamız gerekıo Oyuzden gmlerle ıyı anlasın Gm_TheDemoon Gm_KıngHero Gm_Z4 aslında Z4 sevdıgımden gm yaptım cunku 2 3 gunu kaldı ınt kapatılıo ona bır nevı olsun jubıle dıgelım sımdıden her sey ıcın tesekkur edeırm ıyı eglenceler .....
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Lag Oyunun Kapalı olması   Lag Oyunun Kapalı olması EmptyC.tesi Eyl. 20, 2008 2:27 pm

LAG GİDERİLDİ OYUN YENİ BAĞLANTISIYLA BU SORUNLARUI AŞTI EĞER BU KONULARDA ŞİKAYETİNİZ VARSA BANA BİLDİRİN
http://anadoluko.heavenforum.com
kinq

kinq

MesajKonu: Geri: Lag Oyunun Kapalı olması   Lag Oyunun Kapalı olması EmptyCuma Kas. 28, 2008 8:40 pm

bnm şikayetim var ndn server çok kapanıor 24 saatin 22 sati online o kadar
bune yaw:S:S:S affraid affraid affraid affraid affraid

Lag Oyunun Kapalı olması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-