AnadoluKO Online Oyun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnadoluKO Online Oyun

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

HAYAL Nasıl 80k Yı 5 dk Kastı?

2 posters
YazarMesaj
llBabyFacell

HAYAL Nasıl 80k Yı 5 dk Kastı? Empty
MesajKonu: HAYAL Nasıl 80k Yı 5 dk Kastı?   HAYAL Nasıl 80k Yı 5 dk Kastı? EmptyCuma Ağus. 22, 2008 9:16 pm

GM sana soruorum HAYAL denen char nasıl 5 dk da 520k varken 600 np oluyor? Ve herkez Clan acmıs char sokmus yanan kolluk yapmıs bunlara Bi çare bul Gm'ler Arkadaslarına Boss Atıo Ama sen YOksun Admin Biraz Servera Bak Lütfen...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: HAYAL Nasıl 80k Yı 5 dk Kastı?   HAYAL Nasıl 80k Yı 5 dk Kastı? EmptyPtsi Ağus. 25, 2008 8:27 am

babyface benım charım hayal ve ben boss moss atmıorum np transferıyle ısım olmaz suan kı npmı goruosun ınanmazsan vıllaqueene sora bılırsın sabaha kadar bırlıkte boss pesındeyız
SwordMaster(TY4WS)

MesajKonu: Geri: HAYAL Nasıl 80k Yı 5 dk Kastı?   HAYAL Nasıl 80k Yı 5 dk Kastı? EmptySalı Ağus. 26, 2008 5:41 am

valla ben samet abinin human clanındayım SwordMaster samet abi yani hayal kesinlikle np trans yapcak biri deil kendisi sabaha kadar online ve surekli boss kesiyorlar nitekim benim npm 30k iken onlarki 29k idi ama sabah online oldugumda npleri 35k yı gecmisti cunku hala samet abi ve villa oyundalar ve eslantta boss kesiyorlardı.... Smile

HAYAL Nasıl 80k Yı 5 dk Kastı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-